Bülent CAVLİ
19 Ocak 2022

BÜLENT CAVLI.jpg

Bülent CAVLİ

Bülent CAVLİ, 1969 Yılında Kars İli Susuz ilçesi doğumludur,  ilk ve orta okul eğitimini Kars Susuz ilçesinde, Lise eğitimini İstanbul Zincirli kuyu Yapı Meslek lisesinde tamamladı. Sırasıyla Beykent Üniversitesi Teknik Meslek Yüksek Okulu Makine bölümü Teknikerliği (Ön Lisan) Okudu  ve  Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini (Lisan) bitirdi.

Memuriyete 1991 Yılında SSK Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları E.A Hastanesinde başladı, Burada Teknik İşler Sorumlusu, Taşınır Kayıt Kontrol Yetkilisi görevlerini yürüttü, 2007 Yılında Türk Standartları Enstitüsü İç Kalite Tetkik Eğitimi, TSE Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitimi, ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Sistemi/ Hastane Akreditasyon Standartları Eğitimi, Kontrollü Dokümantasyon süreç yönetimi ve iyileştirme Eğitimi ve Sağlık Kuruluşlarında Akreditasyon yönelik Tıbbi cihaz Eğitimlerine katılarak sertifika aldı.

2011-2015 Yıllarında S.B.Ü Kanunu Sultan Süleyman Hastanesi Açılışında Teknik İşler Koordinatörlüğü ve Taşınır Kayıt Kontrol Yetkilisi Görevlerini Yürüttü,  2015 Yılı  Aralık Ayında S.B.Ü İstanbul Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları E.A Hastanesine Müdür Yardımcısı Olarak atandı. 2017 Yılında Sağlık Bakanlığının Düzenlemiş olduğu Erişilebilirlik Eğitimine katılarak Sertifika Aldı. Halen Müdür Yardımcısı olarak Görevine Devam etmektedir. Bülent CAVLİ Evli ve İki Çocuk Babasıdır.